۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۹:۵۵:۳۳ قبل از ظهر
خانه >> پایگاه آموزش >> رازهای موفقیت >> برنامه وفاداری XMبرنامه وفاداری XM
برنامه وفاداری XM

برنامه وفاداری XM

جوایز بی نهایت وفاداری کسب نمایید

معامله کنید و امتیازهای XM را بدست آورید که قابل تبدیل به پاداش های اعتباری می باشند. نیاز به پر کردن هیچ فرم و یا ثبت نام کردن برای پیوستن نمی باشد، به محض اینکه معامله را آغاز کنید، شروع به کسب این امتیازها خواهید نمود.

برنامه وفاداری XM
برنامه وفاداری XM

وضعیت های وفاداری

تمام مشتریان دارای حساب دائمی در سطح اجرایی شروع و به طور خودکار پس از دوره ای از فعالیت های معاملاتی، ارتقاء می یابند. با هر ارتقاء وضعیت وفاداری، مقدار XMP (امتیازهای XM) که شما در معامله هر لات بدست می آورید، به نسبت افزایش می‌ یابد. این موجب می‌‌شود که شما با سرعت بیشتری XMP بدست آورید. هر چه XMP بیشتری داشته باشید، قادر به دریافت پاداش اعتباری بیشتری می باشید.

EXECUTIVE

خوش آمدید۱۰ XMP/لات

GOLD

بعلاوه ۳۰ روز۱۳ XMP/لات

DIAMOND

بعلاوه ۶۰ روز۱۶ XMP/لات

ELITE

بعلاوه ۱۰۰ روز۲۰ XMP/لات

جوایز

شما با انجام معاملات، XMP دریافت خواهید نمود که می توانند در هر زمان به عنوان پاداش اعتباری، در بخش کاربران دریافت شوند. در بخش کاربران شما همچنین می توانید بر موجودی XMP خود، از جمله از ارزش معادل XMP خود به صورت پاداش اعتباری، در هر زمان نظارت داشته باشید.

پاداش، به حساب تجاری شما وجه می افزاید، اما این فقط برای مقاصد معاملاتی در نظر گرفته می شود. در زیر شما می توانید فرمول خاص برای محاسبه ارزش معادل XMP به صورت پاداش اعتباری را ببینید.

شرایط و ضوابط کامل ما را دراینجا بخوانید.

همچنین ببینید

بآشگاه

بآشگاه کارگزاری آگاه، به دنبال طراحی و ارائه نرم‌افزار منحصر به فرد معاملات برخط آسا، در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Security Code(کد امنیتی): *