۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۰:۳۴:۳۷ قبل از ظهر
خانه >> پایگاه اخبار >> اقتصادی و اجتماعی >> خداحافظی خالق اندروید با شرکت گوگل


خداحافظی خالق اندروید با شرکت گوگل
خداحافظی خالق اندروید با شرکت گوگل

خداحافظی خالق اندروید با شرکت گوگل

خداحافظی خالق اندروید با شرکت گوگل

آقای اندی رابین خالق سیستم عامل اندروید تصمیم به خداحافظی از شرکت گوگل گرفت.

بی‌شک خدمات او در عصر ارتباطات و تحول در دنیای گوشی های هوشمند بر هیچکس پوشیده نیست. حال آنکه اندی تصمیم به همکاری با چه شرکتی را دارد هنوز مشخص نیست اما طبق گفته‌های وی، او به دنبال بجای گذاشتن آثاری دیگر از خود است. اندی در دوران همکاری خود با گوگل مدیریت واحد روباتیک را بر عهده داشت که پس از ایشان آقای پروفسور جیمز کوفنر محقق و مدرس در دانشگاه Carnegie Mellon این مسئولیت را بر عهده می‌گیرد. اما آیا او شخص جایگزین مناسبی برای خالق محبوب‌ترین سیستم عامل موبایل دنیا است؟
به گفته شرکت گوگل، اندی هرکجا که برود و هر فعالیتی انجام دهد، بی‌شک همیشه خوشنودی چندین میلیون کاربر آندروید را با خود همراه دارد و ما همیشه مدیون او هستیم.
اندی در ساله ۲۰۰۵ میلادی به شرکت گوگل پیوست و ظرف مدت کوتاهی طرح شکل گیری سیستم عامل اندروید را به واقعیت تبدیل کرد، به نحوی که امروز به بزرگترین منبع درآمد شرکت گوگل تبدیل شده است.
با نگاهی‌ به رزومه کاری اندی مشخص می گردد که او پیش از این در پروژه‌های دیگری همچون همکاری در شکل‌گیری نرم‌افزار رقیب اندروید یعنی‌ IOS نقش داشته و یا پیش تر با شرکت‌های از قبیل General Magic همکاری تنگاتنگی داشته است.
بنظر شما آیا اندی انقلابی دیگری در صنت موبایل هوشمند را رقم خواهد زد؟

منبع

درباره‌ی پرهام پارسا

.:: شما به دنیا آمده اید که کسی باشید که خود، خودتان را طراحی میکنید ::.اگر بارها و بارها وبارها شکست خوردید، دست رد به سینه تان زدند، اگر گفتند “روی من حساب کن” و دیگه از آنها خبری نشد؛ هرگز به خودتان نگویید این پایان کار است. به خودتان بگویید هنوز تمام نشده، آنقدر ادامه میدهم تا زمانی که پیروز شوم

Check Also

آسیب روانی (اختلالات اضطرابی)

آسیب روانی اختلالات اضطرابی

آسیب روانی اختلالات اضطرابی آسیب روانی (اختلالاتی اضطرابی) اختلالاتی هستند که ویژگی مشترک انها ترس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Security Code(کد امنیتی): *