۱۳۹۶/۰۷/۲۵ ۱:۲۹:۲۱ قبل از ظهر
خانه >> پایگاه آموزش >> برنامه نویسی >> روش تغییر مک آدرس


روش تغییر مک آدرس
روش تغییر مک آدرس

روش تغییر مک آدرس

هدف از تغییر مک آدرس چیست ؟
روش تغییر مک آدرس
روش تغییر مک آدرس
گاهی اوقات بعضی از شرکتها مانند openskyبرای ثبت نام خود درخواست MAC Address می نمایند که اگر قبلا کسی مک آدرس کارت شما را داده باشد برای بار دوم قادر به ثبت نام نخواهید بود و بایستی از کسی که این کارت را خریداری نموده اید نام کاربری و پسوردopensky را دریافت نمائید . که شاید قادر به این کار نباشید برای همین شما نیاز به تغییر مک آدرس خواهید بود .برای همین من آموزشی را که در زیر قرار میدهم تنها بصورت موقت یعنی تغییر دائمی نیست ، بدین صورت که پس از تغییر اگرشما ویندوز خود را دوباره نصب نمائید و یا حتی درایور خود را مجدداً نصب نمائید مک آدرس شما به حالت اولیه که همان مک آدرس اوریجینال می باشد بر خواهد گشت . یعنی شما بایستی با هر بار نصب درایور برنامه کارت dvb خود این عملیات تغییر مک را انجام دهید . البته این آموزش نیاز به هیچ برنامه ای نخواهد داشت و تنها از طریق کنترل پنل سیستم شما این عمل صورت میگیرد

. آموزش تغییر مک آدرس کارت DVB :

ابتدا وارد کنترل پنل Control Panel ویندوز خود شوید سپس وارد Network Connections و روی کانکشن مربوط به کارت DVBخود به گاهاً به اسم Local Area Connection نامیده میشود راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب نمائید .

پس از انتخاب Properties صفحه ای ظاهر میگردد در این صفحه روی گزینه Configure کلیک کرده و در ادامه پنجرهTechnisat DVB-PC TV Star PCI Properties باز میگردد که در این قسمت روی گزینه Advanced را کلیک و سپس عبارت Local Network Address را انتخاب و حال در قسمت Value مک آدرس جدید کارت خود را وارد نمائید .

این مک آدرسگاها بصورت سریال 12 رقمی بوده که آنرا بصورت پیوسته و بدون فاصله و قرار دادن خط تیره وارد می نمائیم . و تا زمانی که درایور خود را تغییر و یا مجدداً نصب نکنیم این مک آدرس برایمان کار خواهد نمود.

دانلود فایل اموزشی تغییر مک ادرس

همچنین ببینید

موفقيت به روش ملانصرالدين

موفقيت به روش ملانصرالدين

موفقيت به روش ملانصرالدين مي گويند : روزي ملانصرالدين به همسرش گفت : برايم شيريني …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Security Code(کد امنیتی): *