۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ۵:۰۲:۲۷ قبل از ظهر
خانه >> پایگاه اصلی >> اطلاعیه >> رویایتان را زندگی کنیدرویایتان را زندگی کنید
رویایتان را زندگی کنید

رویایتان را زندگی کنید

رویایتان را زندگی کنید

اگر میخواهید رویایتان محقق شود ضروری است که افراد بازنده را از زندگیتان حذف نمایید. اما افرادی که به سمت رویاهایشان در حرکت هستند، زندگی معنی و مفهوم خاصی برایشان دارد

رویایتان را زندگی کنید
رویایتان را زندگی کنید

هنگامیکه شما تبدیل به فرد رویاپردازی می شوید کاری که انجام میدهید این است که شروع به جداکردن خود از دیگران میکنید. شما شروع کرده اید تا ویژگی خاصی را داشته باشید.
تا زمانیکه شما پیرو دیگران هستید تا زمانیکه یک مقلد باشید. شما هرگز بهترین مقلد دنیا نخواهید بود.
ولی میتوانید بهترینی باشید که میتوانید باشید. من از شما میخواهم تا ارزش خود را دریابید
همه این موضوع را نخواهند دید، همه به شما ملحق نخواهند شد، همه نگرش شما را نخواهند داشت. ضروری است بدانید شما فرد خاصی هستید. ضروری است که خود را با مردم هماهنگ کنید و انها را به کار خود جذب کنید. افرادی که تشنه موفقیت هستند. افرادی که توقف ناپذیر و جسور هستند. افرادی که زندگی را همانطور که هست نمی پذیرند و افرادی که بیشتر میخواهند.

 

افرادی که با رویاهایشان زندگی میکنند برنده هستند. انها با رویاهایشان پیوند خورده اند. افرادی که با رویاهایشان زندگی میکنند، افرادی هستند که میدانند اگر قرار است که اتفاقی بیفتد، به آنها بستگی دارد.

 

اگر میخواهید که موفق تر باشید، اگر میخواهید کاری انجام دهید که قبلا هرگز انجام نداده اید. دومین چیزی که از شما میخواهم این است که روی خود سرمایه گذاری کنید .
عقیده دیگران درباره ی شما نباید تبدیل به واقعیت زندگی شود. شما نباید زندگیتان را به شکل یک قربانی بگذرانید. حتی اگر با ناامیدی مواجه میشوید شما باید در درون خود به این موضوع ایمان داشته باشید که می توانم از عهده اش بر آیم! حتی اگر دیگران این توانایی را در من نمی بینند من باید به خود ایمان داشته باشم!
مهم نیست که تا چه اندازه بد است یا چقدر بد میشود، من قصد دارم که انجامش دهم.
شما میخواهید که به مرحله بعد بروید. می خواهید نماینده مجلس شوید. میخواهید مهندس شوید یا دکتر! گوش کنید.
شما به این سطح نمیتوانید برسید. شما نمیتوانید به آن سطح اقتصادی که میخواهید برسید تا زمانی که شروع به سرمایه گذاری روی خود و افکارتان نکنید. شما کتاب نمیخوانید.
من از شما میخواهم تا به کتابخانه بروید. شهامت سرمایه گذاری بالایی داشته باشید. شجاعت تنها بودن را داشته باشید. شهامت صرف ساعت هایی برای شناختن خود را داشته باشید.

.:: شما به دنیا آمده اید که کسی باشید که خود، خودتان را طراحی میکنید ::.

اگر هنور درباره ی رویای خود حرف میزنید. اگر هنوز درباره ی اهداف خود صحبت می کنید و تاکنون هیچ کاری انجام نداده اید. فقط اولین قدم را بردارید
شما میتوانید زندگی میلیون ها انسان را تحت تاثیر قرار دهید و دیگر دنیا همانند قبل نخواهد بود. هرگز اجازه ندهید که کسی رویای شما را بدزدد.
اگر بارها و بارها وبارها شکست خوردید، دست رد به سینه تان زدند، اگر گفتند “روی من حساب کن” و دیگه از آنها خبری نشد؛ هرگز به خودتان نگویید این پایان کار است. به خودتان بگویید هنوز تمام نشده، آنقدر ادامه میدهم تا زمانی که پیروز شوم!

 

اگر از زندگی روزمره تان خسته اید ؛
اگر به دنبال یک اتفاق خاص می گردید ؛
اگر منتظر معجزه هستید و به دنبال خدا می گردید ؛
معجزه و خدا، خود شمایید.
به خودتان ایمان بیاورید.
و به آینده . . .
باور کنید دنیا جای جذابیست برای زندگی کردن ؛ اگر خودمان بخواهیم.

همچنین ببینید

با ۵۰۰ هزار تومان کجا سرمایه گذاری کنیم؟

سرمایه گذاری با ۵۰۰ هزارتومان امکان پذیر است؟ سرمایه گذاری یعنی پس انداز و عاقبت‌اندیشی. کسی …

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Security Code(کد امنیتی): *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.