۱۳۹۶/۱۲/۰۵ ۷:۴۹:۰۷ بعد از ظهرکافه همکار
کافه همکار

کافه همکار

کافه همکار یک سرویس فروش فایل با ساختار همکاری در فروش می باشد. یعنی علاوه بر فروش فایل به کاربرانی که متقاضی آن فایل هستند، برای کاربران بازاریاب خود هم درآمد زایی می کند. بخش بندی کافه همکار بر اساس چهار گروه پایه دانشگاهی و رشته های مرتبط با آنهاست و به نظر می رسد که این سیستم همکاری در فروش فایل، بیشتر تمرکز خود را بر اساس مقالات و پروژه های دانشجویی گذاشته است.

کافه همکار
کافه همکار

هر فایل به فروش گذاشته در این سایت دارای یک صفحه اختصاصی است که در آن معرفی کوتاه فایل به همراه چکیده ای از آن، فصل بندی، حجم و تاریخ ارائه، قیمت و لینک خرید درج شده است. کاربران برای خرید فایل از این سیستم نیازی به عضویت در آن ندارند و صرفا با وارد کردن پست الکترونیک و انتخاب بانک خود مستقیما به درگاه پرداخت هدایت و لینک دانلود در اختیار آنها قرار می گیرد.

بخش کسب درآمد این سایت مخصوص کسانی است که به عنوان بازاریاب در سیستم عضو می شوند و پس از تائید عضویت آنها، یک لینک اختصاصی به آنها تعلق می گیرد، درصدی از خریدی که توسط لینک آنها انجام می شود به عنوان پورسانت بازاریابی به آنها تعلق می گیرد. کافه همکار در بنرهای تبلیغات سرویس خود به پرداخت منظم و درصد قابل توجه پورسانت پرداختی اشاره کرده است.

سیستم پشتبانی سایت از طریق تیکت انجام می گیرد و ارتباط با تیم اجرایی از طریق فرم تماس با ما و شماره تلفن همراه امکان پذیر می باشد. مدیران فروش سایت آقایان امیر حشتمی و محمد طالبی می باشند و آدرس پستی شرکت واقع در شهر قم، در بخش ارتباط با ما ذکر شده است. کافه همکار نماد اعتماد الکترونیکی را در سایت خود درج کرده است اما -درحال حاضر – با کلیک بر روی آن به صفحه این سایت در اینماد هدایت نمی شویم!

کافه همکار

از مهمترین نکات برجسته سایت کافه همکار، می توان به رابط کاربری بسیار مناسب، سبک و منظم آن اشاره کرد، سایت خیلی خوب طراحی شده و هیچ گونه اطلاعات اضافه و تبلیغات آزار دهنده در آن مشاهده نمی شود. در هر بخش و برای هر محصول توضیحات کامل و قابل قبولی درج گردیده است و دسته بندی موضوعی سایت از سردرگمی کاربران جلوگیری می کند، شاید تنها ایرادی که بتوان به رابط کاربری گرفت واکنش گرا نبودن سایت نسبت به دستگاههای موبال و تبلت باشد.

در بخشهایی از سایت – در حال حاضر – هنوز اطلاعات لازم وارد نشده و خالی از محتواست، که شاید علت آن نوپا بودن این استارتاپ باشد. احتمالا تیم اجرایی فعلا بر روی قسمت های مهمتر سایت متمرکز است و بخشهای خالی از محتوا به تدریج تکمیل خواهد شد.

 

 

کافه همکار
کافه همکار

 

همچنین ببینید

راهنمای فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی سرویس‌های پیامکی ,حذف اس ام اس های دریافت پول ,حذف پیامک حمایت از تیم های فوتبال ,حذف پیامک دریافت پول ,حذف پیامک لاغری ,حذف پیامک های vas ,حذف پیامک های پولی ,حذف پیامک های دریافت هزینه ,حذف پیامک های کسر هزینه ,حذف حمایت اس ام اس حمایت تیم ملی ,حذف فال حافظ روزانه ,حذف پیامک قیمت ارز و سکه ,غیرفعال سازی آموزش زبان انگلیسی ,غیرفعال سازی آیه روز ,غیرفعالسازی اس ام اس های پولی ,غیرفعالسازی پیامک 9090 ,غیرفعالسازی پیامک ارزش افزوده ,غیرفعالسازی پیامک تبلیغاتی که پول کسر می کند ,غیرفعالسازی پیامک لاغری ,غیرفعالسازی پیامک های پولی ,غیرفعالسازی پیامک هایی که هزینه کسر می کنند ,غیرفعالسازی پیامکی که پول میگیره ,غیرفعالسازی حمایت از تیم ملی ,غیرفعالسازی حمایت تیم ملی

راهنمای فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی سرویس‌های پیامکی

راهنمای فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی سرویس‌های پیامکی راهنمای فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی سرویس‌های پیامکی اپراتورهای تلفن همراه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Security Code(کد امنیتی): *