۱۳۹۶/۰۷/۲۷ ۹:۵۱:۴۷ بعد از ظهر
خانه >> پایگاه آموزش >> کسب سود بیشتر با ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس


کسب سود بیشتر با ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس

کسب سود بیشتر با ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس

آیا شما هم به دنبال درآمد و سود بیشتری هستید؟!
شما در تبلیغاتتان چقدر هزینه صرف میکنید؟!
آیا میدانید با استفاده از پنل اس ام اس، نه تنها در هزینه های تبلیغات صرفه جویی میکنید، بلکه میتوانید کسب درآمد کنید؟!
بسیاری از افراد حتی با صرف هزینه های بسیاری که برای کسب و کار خود میکنند، در نهایت سود زیادی را بدست نمی آورند. این مسئله نگرانی هایی را برای ادامه مسیر به وجود می آورد. به طوری که افراد تصور میکنند در هر قدمی که بر میدارند شکست خواهند خورد و تنها، سرمایه خود را از دست می دهند. همراه ما باشید تا با طریقه کسب سود بیشتر از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید.

پرس و جوها و تحقیقاتی که در زمینه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انجام شده، پاسخگوی بسیاری از سوالات می باشد. در سالهای اخیر که استفاده از پنل اس ام اس و سامانه پیام کوتاه، برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی گسترش پیدا کرده، فرصت مناسبی برای صاحبین کسب و کار فراهم شده است تا با استفاده از امکانات سامانه پیام کوتاه، و به کارگیری تکنیک ها و روش های خلاقانه، علاوه بر کسب مشتریان بیشتر، درآمد بیشتری نیز کسب کنند.
روش های مختلف کسب درآمد تنها به بازاریابی پیامکی ختم نمی شود، بلکه شما با ترکیب تکنیک های مختلف میتوانید در بین مشتریان، محبوبیت بیشتری داشته باشید. این تکنیک ها را میتوان به موارد زیر تقسیم کرد. برای آشنایی بیشتر با هر تکنیک، روی آن کلیک کنید.

۱-    انتخاب سامانه پیام کوتاه مناسب

یکی از مهمترین مراحل برای شروع بازاریابی پیامکی، انتخاب شرکت سامانه پیام کوتاه می باشد. شرکتی که شما قصد استفاده از سرویس های مختلف آن را برای تبلیغات دارید، باید دارای ویژگی ها و خدماتی باشد. اگر در ابتدای امر به این مهم توجه نکنید، ممکن است در ادامه راه با مشکل مواجه شوید. چرا که کیفیت خدمات و پشتیبانی شرکت سامانه پیامک، عامل مهمی در صرفه جویی هزینه های تبلیغاتی و ادامه کمپین تبلیغات پیامکی است.

۲-    استفاده از کاربردهای اس ام اس در جهت خدمت رسانی

اس ام اس در زندگی روزمره همه ما نقش دارد و اتفاقاً نقش پر رنگی هم دارد! برای اطلاع از آب و هوا، وضعیت جاده ها، قیمت ارز و دلار و … میتوانیم تنها با ارسال یک اس ام اس به شماره سامانه پیامک شرکت مورد نظر، اطلاعات دریافت کنیم. صاحبان کسب و کار میتوانند با استفاده از این امکانات و اطلاع رسانی های پیامکی، درآمد بیشتری کسب کنند.

۳-    استفاده از سرویس ارزش افزوده برای کسب درآمد

شما با پیاده سازی یک طرح خلاقانه، میتوانید علاوه بر خدمت رسانی به مشتریان، آنها را شگفت زده کنید. به این ترتیب با ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان میتوانید درآمد بیشتری کسب کنید. اگر در این تکنیک خلاقیت و ابتکار عمل داشته باشید، سریعتر به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

۴-    هرگز سوالات مشتریان را بی پاسخ نگذارید

مشتریان شما در هر زمانی ممکن است به خدمات شما نیاز داشته باشند. سرویس پاسخ خودکار، در واقع امکانی است که شما میتوانید در پاسخگویی اتوماتیک به مشتریانتان از آن استفاده کنید. این کار در ابتدا ممکن است به ضرر فرستنده به نظر برسد، اما در حقیقت نه تنها به ضرر فرستنده نیست، بلکه مزایایی دارد که بسیاری از صاحبان کسب و کار را به استفاده از این سرویس ترغیب کرده است.

۵-    مشتریان دائمی و همیشگی

هرچه تعداد مشتریان شما بیشتر باشد و هرچه دوام و پایداری مشتریان بیشتر باشد، طبیعتاً فروش، محبوبیت و درآمد شما نیز افزایش می یابد. پس در بازاریابی پیامکی همواره باید در پی مشتریان دائمی بود. شما میتوانید با کار گیری تکنیک های بسیار ساده، مشتریان ثابتی را با استفاده از پیامک بدست آورید.

توصیه میکنیم مقالاتی که به صورت موردی تمامی این تکنیک ها را به تفصیل بیان کرده است و در سایت قرار دارد، مطالعه کنید. چرا که پس از مطالعه و آموختن روش صحیح تبلیغات پیامکی، اطمینان داشته باشید در تبلیغات و بازاریابی پیامکی خود شکست نخواهید خورد.

با آرزوی موفقیتی عظیم

همچنین ببینید

کسب درامد از ترجمه

درآمد از ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید و یا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Security Code(کد امنیتی): *